-
ООленаОлена
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 07.10.2023Добрий день. Стильний сучасний одяг знайшла саме у вас. Дуже вдячна вам за чудові моделі на пишні форми. Штани карго у вельветі - моя мрія і футболка в рубчик гарно сідять на фігурі. Згодом підберу собі ще щось. Я вельми задоволена покупкою ))
-
ІІринаІрина
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 26.09.2023Доброго ранку. Отримала вчора посилку. Дуже вам дякую! Все дуже зручне й приємне на дотик, підійшло ідеально
-
ККатеринаКатерина
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 21.09.2023Добрий день, щойно отримала замовлення і це просто вау. Я не пам'ятаю коли речі краще на мене сідали. Нарешті є відчуття що я придбала якісні речі, а не тряпки.
От просто немає слів, тепер скуплю мабуть весь магазин -
ННаталіяНаталія
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 20.09.2023Добрий день, забрала посилочку, все приміряли та не можемо стриматися від задоволення) усі речі чудово підійшли, штани-вельвети прям ідеально сіли
-
ООленаОлена
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 09.09.2023Вітаю! Отримала замовлення, просто в захват! Ви перший магазин одягу з розмірами плас-сайз де мені не довелося оформлювати індивідуальний пошив через великий розмір та високий зріст, все сіло просто ідеально! Якість перевищила очікування, усі тканини дуже приємні до тіла. Також дуже порадувало красиве пакування і акуратно складені речі. Обовʼязково буду вас рекомендувати та замовлятиму ще!
-
ААннаАнна
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 08.09.2023Дівчатка. Слово "захват" не передає всіх моїв ражень від вашої роботи. Я отримала речі. Вони просто КАЙФ. Збулася моя мрія про комбінезон. Штанці чудові обидві пари, а лонгслів доповнив картину. Але, окремо хочу виділити пакування. Це бомба! Я розпакувала одну посилку на пошті, то дівчина, що стояла за мною в черзі сказала "ого!" Мені було просто неймовірно приємо замовляти у вас. Слідкуватиму за вашими новинками. Дякую!!!
-
ООксанаОксана
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 21.08.2023Хочу Вам подякувати за те, що Ви є. Мені, як людині +size, складно підібрати собі одяг, тому я дуже вдячна за те, що Ви орієнтовні на таких як я)
-
ННадіяНадія
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 09.08.2023Добрий день. Хочу подякувати за костюм та майки. Костюм легесенький та не жаркий. Вже прала, дуже швидко сохне та не втрачає форми. Те саме і про майки. Плотні, не просвічують, після прання не втрачають форми.
-
ЯЯнаЯна
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 05.08.2023Доброго дня
Ніколи не залишала відгуки на одяг, бо не завжди була задоволена.
Скільки разів замовляла одяг на свої параметри і завжди щось було не так.
Але ваш магазин - це просто знахідка! Все настільки комфортне, ідеальне по фігурі. Купляла костюм, після примірки зрозуміла, що це просто те, що шукала. Замовила на сайті ще сукню та боді, вони ідеальні!!!
Все дуже гарне, від якості одягу до упаковки
Дякую Вам -
ВВікторіяВікторія
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 04.08.2023Сьогодні отримала костюм з шортами й білий топ. Якісь чудова! Пошив ідеальний, усі речі сіли прекрасно. Дуже гарне пакування! Приємно вражена, що в нас є такі виробники. Тепер я - ваш постійний клієнт) Успіхів вам і процвітання!
-
ООлександраОлександра
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 03.08.2023Добрий день
Я дуже задоволена покупкою, все ідеально підійшло, буду ще в вас замовляти і не раз! -
ННаталія ЧернявськаяНаталія Чернявськая
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 25.05.2023Якісний спортивний костюм.Було з чим порівняти.Дуже задоволена що наш виробник так шиє.
-
ООлена СтадникОлена Стадник
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 19.04.2023Сарафан якісний, легкий, тканина приємна на дотик, швидка доставка.
-
ННаталія ПацарНаталія Пацар
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 16.04.2023Костюм дуже класний! Якість неймовірна, м'який і зручний. Гарне обслуговування, оперативні і приємні менеджери. Однозначне "так" цьому костюмові!
-
ЛЛисовська ОлександраЛисовська Олександра
Скорость доставки 5 Цены 5 Качество товара 5 03.04.2023Штани сіли дуже добре, дякую вам, що переконали взяти менший розмір, на тілі взагалі не відчуваються, легкі і приємні до шкіри